Eva Strømstyring passer utmerket inn i strømselskapenes verdikjede og gir kundene verdi fra første dag
Hjelp kundene dine med å spare penger. I dag forventer strømkunder mer enn bare strøm. Det har blitt viktig med innsikt, kontroll og styring av forbruk og kostnad. Derfor har Datek Smart Home utviklet tjenesten Eva Strømstyring som automatisk styrer strømforbruket over på de billigste timene av døgnet. Denne tjenesten kan strømselskaper selge videre til sine kunder, slik at kunden får full oversikt og kontroll på sitt strømforbruk.
Hva tilbyr vi strømselskapet?
Hvilken verdi gir tjenesten strømkunden?
I dag forventer strømkunder mer enn bare strøm. Det har blitt viktig med innsikt, kontroll og styring av forbruk og kostnad. Derfor har vi utviklet tjenesten Eva Strømstyring som automatisk styrer strømforbruket over på de billigste timene av døgnet. Denne tjenesten kan strømselskaper selge videre til sine kunder, slik at kunden får full oversikt og kontroll på sitt strømforbruk.
Vi har utviklet egne produkter i merkevaren Eva Smarthus. Vår Eva Hub setter sikkerhet i høysetet og var første produkt i Norge som gjennomførte Nemkos nye IoT cyber sikkerhet-sertifisering.
Ta gjerne kontakt dersom du trenger mer informasjon eller lurer på hvordan et samarbeid med oss fungerer.